UI/UX

Cílem UX je dosáhnout spokojenosti uživatele. Jeho součástí z oblasti grafiky je pak uživatelské rozhraní (User Interface, neboli UI), jehož úkolem je umožnit uživateli intuitivně ovládat program nebo webovou aplikaci.

GNOSUS

Návrh a zpracování UI serverové aplikace pro společnost BISNODE.

design: Robin Martenek

OnceTIP

Návrh a zpracování GUI aplikace pro smartphony OnceTIP, běžící jak pod iOS tak Androidem. Cílem aplikace je plánování bez datumů, tedy tzv. cílové plánování.

design: Robin Martenek

Preventor

Aktualizace GUI aplikace Preventor pro společnost Soliditet. Nový vzhled, který musel respektovat přesné rozmístění a velikost původních prvků, je ve výsledku decentnější a přehlednější.

design: Robin Martenek

Systém sledování vazeb v8.0 (Creditinfo Solutions)

Návrh GUI neznamená jen nakreslit spoustu ikonek, ale i porozumět podstatě nabízeného produktu a uzpůsobit jej specifickým požadavkům nejen klienta, ale i uživatelů. Po dvouměsíční přípravě kompletně nového vzhledu a rozšíření funkcionality SSV nastoupilo dlouhé programovaní. Nyní je ale výsledek hotov.

design: Robin Martenek

Redesign aplikací společnosti Creditinfo

Ukázka prvků redesignu uživatelských prvků GUI aplikací společnosti Creditinfo.

autor: Robin Martenek

GUI pro jukebox

Modernizovat grafické uživatelské rozhranní (GUI) jukeboxů. Zároveň dát prostředí nějaké téma. Výsledkem je "sci-fi" vzhled v několika barevných variantách.

autor: Robin Martenek